wersja mobilna

Wersja mobilna strony. Czy jest potrzebna?

20 października 2016

Kategorie: Strony internetowe

Autor: Rachela Markwica

W 2016 standardem są strony, które dopasowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dlaczego wersja mobilna strony jest ważna?

Wersja mobilna strony

Spora część ludzi korzysta z smartphonów, które mają dostęp do internetu. Dzięki temu mogą oni przeglądać strony internetowe w swoim urządzeniu. Czasami jednak pojawia się problem. Strona nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych i bardzo ciężko się z niej korzysta na telefonie lub tablecie. Niewątpliwie zniechęca to użytkownika do pozostania na tej stronie lub powrocie do niej, nawet kiedy będzie przy komputerze. Dlatego ważne jest, aby nasza strona posiadała wersję mobilną. Dzięki temu nie ważne z jakiego urządzenia będzie korzystał użytkownik, strona będzie prezentowała się świetnie. Jest to ogromny plus i strona zyskuje wtedy w oczach użytkownika.

Kiedy powinniśmy mieć mobilną wersję strony?

Strona powinna być dostosowana do urządzeń mobilnych w każdym przypadku. Nie ważne, czy jest to duży portal, czy mała strona. Wedle obecnych standardów jest to tzw. „must have” (z j. angielskiego ‚musisz mieć’). Nawet jeżeli oferujemy aplikację na urządzenia mobilne, powinniśmy zadbać, aby nasza strona dobrze na nich wyglądała, kiedy jest wyświetlana w przeglądarce.

Jeżeli Państwa strona nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych lub chcą Państwo odświeżyć/stworzyć swoją stronę internetową serdecznie zachęcam do kontaktu.

Skontaktować się z nami mogą Państwo za pomocą strony Kontakt lub korzystając z poniższych danych kontaktowych:

E-mail: [email protected]

Numer telefonu: 690 013 595 lub 793 166 181