<h1>

blog

</h1>

WordPress #1 • Jak dodać nowy wpis?

Wraz z tym artykułem rozpoczynamy serię Porady WordPress. WordPress to CMS (zobacz artykuł „Czym jest CMS?”), którego używamy przy tworzeniu stron internetowych dla naszych klientów. Nie każdy jednak musi wiedzieć „z czym to się je”. Seria ta ma pomóc użytkownikom tego Systemu Zarządzania Treścią w jego poznaniu i umiejętnemu korzystaniu z jego funkcji. Dzisiaj skupimy się na…

Wersja mobilna strony. Czy jest potrzebna?

W 2018 roku standardem są strony, które dopasowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dlaczego wersja mobilna strony jest ważna?

Blog firmowy – rzecz warta zachodu?

Blogosfera w Polsce i na świecie z dnia na dzień staje się coraz większa. Blogów jest mnóstwo, a ich autorzy poruszają w swoich wpisach mnóstwo tematów. W większości autorami blogów są osoby prywatne. A co z firmami? Czy warto prowadzić blog firmowy?

Program partnerski SliceWeb
Oferta specjalna

Program partnerski SliceWeb

W tym wpisie chciałabym przedstawić nasz program partnerski i zasady jego działania. Dzięki niemu możesz zarobić nie wychodząc z domu. Wystarczy, że nas polecisz!

Czym jest CMS?

CMS, czyli system zarządzania treścią umożliwia łatwą i szybką edycję treści na stronie. Dzięki przejrzystemu panelowi administratora użytkownik może zarządzać swoją stroną. Jakie są inne zalety CMS i dlaczego warto go mieć? Odpowiedzi na te pytania udziela ten artykuł.