SliceWeb Opinie klientów

Poznaj opinie
naszych klientów

Zobacz co sądzą o nas nasi klienci

Nasze realizacje
Opinia o Sliceweb Klienta Andrzej Reschke

Andrzej Reschke - Reschkeart.pl

Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolony z jakości, czasu i kontaktu. Nie mogę ominąć profesjonalnej obsługi, bo firma nie robi nic na odwal, byle zrobić. Na każdym etapie mogłem liczyć na rzetelną informację co i w jaki sposób było zrobione i czym będą się zajmować w następnym dniu. Ważne były też sugestie podawane przez Pana Adriana. Mogłem też liczyć na cierpliwość ze strony Pani Racheli jak i Pana Adriana. Nie znam się na budowaniu strony jak i tych różnych wtyczkach i takich tam… Jeśli coś palnąłem to grzecznie mnie prostowali. Kultura i jeszcze raz kultura młodych ludzi! O rozliczenie musiałem sam się prosić, bym mógł wpłacić im za rzetelną wykonaną pracę, zupełnie jakby pieniążki ich nie obchodziły a robotę wykonali z czystej pasji. Zapewniam, że do innej firmy już się nie zwrócę. Moje potrzeby są niewielkie jak na możliwości firmy SliceWeb ale wierzę, że przyjmą moją prośbę gdy będę w potrzebie.

Dziękuję firmie i jej szefom! 🙂 Andrzej Reschke

Reschkeart.pl

Zobacz referencje Zobacz case study
Opinia o Sliceweb Klienta Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe

Poniższe referencje są faktyczną rekomendacją za pracę i trud wniesiony w komunikację pomiędzy dwoma firmami. Budowanie i realizacja wymarzonego przez zamawiającego „projektu” zawsze wymaga osiągnięcia odpowiedniej relacji z wykonawcą.

Firma Sliceweb Sp. z o.o. charakteryzuje się wielką odpowiedzialnością oraz dużym spokojem przy wymagających projektach. Posiada wiedzę z zakresu wykonywanych działań w sieci, a w każdym innym przypadku służy pomocą, gdy zakres wykracza poza warunki umowy.

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić usługi firmy SliceWeb sp. z o.o.

Zobacz referencje Zobacz case study
Opinia o Sliceweb Klienta Dark Side Cars

Dark Side Cars

Nasza współpraca z SliceWeb trwa od zeszłego roku czyli 2019. W tym czasie wykonaliśmy działania, które wprowadziły naszą firmę do Internetu dzięki stronie internetowej. Dzięki fachowym poradom w strefie doboru technologii w jakiej ma być wykonana strona czujemy się wyróżnieni naszą stroną internetową  jak i nie musimy obawiać się o jej bezpieczeństwo ponieważ firma cały czas nad nią czuwa. Na szczególna uwagę zasługuje także indywidualne i etyczne podejście do klienta, które jest standardem w SliceWeb. Nigdy nie było problemów z kontaktem i realizacją powierzonych zadań. Usługi SliceWeb możemy szczerze polecić, gdyż jesteśmy już na etapie stałej współpracy.

Zobacz case study
Opinia o Sliceweb Klienta FotoKieca

FotoKieca

Profesjonalizm, wysoka kultura, umiejętność współpracy oraz niezawodność to cechy, które z całą pewnością można przypisać firmie SliceWeb. Zespół ten nie tylko przygotował produkt bardzo sprawnie ale również wszystkie uwagi i prośby o zmianę respektował w sposób należyty.

Firma FotoKieca wraz z firmą BENPHILL z pełną odpowiedzialnością mogą polecić firmę SliceWeb jako godnego partnera do współpracy. 

Zobacz referencje Zobacz case study
Opinia o Sliceweb Klienta eMedia

eMedia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług przez firmę SliceWeb.

Pozytywnie oceniamy obsługę z zakresu projektowania i realizacji stron internetowych. Zlecone prace zostały wykonane terminowo i profesjonalnie, a pracownicy byli komunikatywni oraz otwarci na wszelkie sugestie klienta.

Firma SliceWeb jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Zobacz referencje Zobacz case study
SliceWeb Opinia Klienta

Inweo

Firma Inweo, której jestem właścicielem, miała przyjemność współpracować z firmą SliceWeb sp. z o.o., którą w przypadku tego projektu reprezentowała Pani Rachela Markwica.

Współpraca układała i układa się nadal idealnie. Firma SliceWeb i jej pracownicy wykazali się wielkim profesjonalizmem, niezwykłą terminowością, znajomością tematu oraz bardzo dobrze potrafili doradzić przy projekcie.

Wszystkie powyższe atuty wpłynęły na to, że projekt został wykonany szybko i profesjonalnie. Jestem przekonany, że wkrótce będziemy współpracować ponownie.

Zobacz referencje